סטודיו טריגר הינו סטודיו מקצועי שעוסק בצילום טכני מסחרי של שעונים, תכשיטים, תכשיטים משובצים, תכשיטי יוקרה, אבני חן, יהלומים ועוד. הסטודיו הוקם עם חזון וממקום של להביא את שוק צילומי התכשיטים לרמה עולמית.

אנו בסטודיו לא מתפשרים על איכות בצילום תכשיטים ואבני חן, אלא כל צילום, גם כזה עבור אתרי אינטרנט וחנויות מקוונות, אצלנו מצולם כאילו היה מיועד להדפסה.
אנו רואים את נושא צילום התכשיטים וצילום אבני חן ויהלומים, כמקצוע עם התמחות ייחודית ולכן אנו בסטודיו מתמקדמים בעיקר בנושא של צילום תכשיטים, צילום תכשיטים משובצים, צילום אבני חן, צילום יהלומים וצילום שעונים.

צילום אבני חן

הסטודיו הוקם ומובל בהנהלתו של צור טריגר. צור טריגר התחיל את דרכו בצילום מסחרי של תכשיטים בשנת 2008 וזאת לאחר עיסוק בצילום כתחביב מגיל צעיר.
בנוסף, צור פעיל בפורומי צילום עולמיים ושימש כמנהל פורומים בפורום ישראלי גדול ובין הותיקים בארץ.
במרוצת השנים, הסטודיו התפתח בתחום צילום התכשיטים, צילום יהלומים וצילום אבני חן, וכיום אנו ממוקמים במתחם הבורסה. העברנו את הסטודיו למרכז העניינים עקב דרישה לעמוד בהיקפים ולהיות קרובים ללקוחות. למרות שהעתקנו את מיקום הסטודיו, כיום אנו חורשים עם לקוחות מכל איזורי הארץ ולא ממוקדים אך ורק לשוק צילום התכשיטים, צילום אבני חן וצילום יהלומים באיזור הבורסה.
הקמנו מערך שהותאם ומותאם באופן דינמי עבור לקוחותנו, על מנת שנוכל לתת שירות, גם ללקוחות שאינם מקומיים, בצורה נוחה וזאת כדי לספק את המוצר האיכותי של צילום תכשיטים, צילום אבני חן, צילום יהלומים וצילום שעונים.

צילום תכשיטים, אבני חן, יהלומים ושעונים, הוא צילום טכני מורכב. צילום טכני זהו ענף צילום ותיק בעולם הצילום, עוד מימי הפילמים. צילום טכני דורש ידע רב, הן תיאורטי והן מעשי, בתחום האופטיקה, הפרספקטיבה וציוד מורכב וייעודי. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה חלק ניכר מהצלמים זנחו, או לא מכירים, את העולם של צילום טכני ובפרט צילום טכני של צילום תכשיט וצילום אבני חן והעבירו את עיקר העבודה לזמן העיבוד.

צילום תכשיטים

לאחר שבחנו לא מעט דרכי צילום, פיתוח ועיבוד לאורך השנים לצד מגוון רחב של ציוד, הן המוכרות מצילום מתקופת הפילם והן המשלבות עיבוד דיגיטלי של מספר קבצים גולמיים, הגענו לתובנה שהתוצר הטוב ביותר מתקבל בשילוב של טכניקות מהעולם המודרני עם יסודות הצילום, צילום טכני וידע וציוד מתקופת הפילם לצד טכניקות חדשות בעיבוד דיגיטלי.
אנו מאמינים שצילום מוצלח הוא צילום שיוצא מעולה כבר בצילום עצמו עוד לפני העיבוד. גישה זו נותנת ומאפשרת לנו נקודת התחלה טובה יותר לצורך העיבוד של התוצר הגולמי. ובכך, מאפשרת לספק מוצר ברמה גבוהה.

אנו עושים שילוב בין טכניקות של צילום טכני, מערכות ייעודיות מורכבות ויקרות של Tilt and Shift שהשימוש בהן מתבסס על חוקי האופטיקה והפיזיקה של הצילום הטכני וכלה בציוד דיגיטלי מתקדם ועיבוד של התוצר הגולמי אל מוצר מוגמר. בעזרת טכניקות אלה אנו מסוגלים לספק ללקוח תוצר איכותי, הן ברמת הפרטים (חדות, עומק שדה, קונטרסטיות ועוד) והן ברמת היכולת להגיע להגדלות אופטיות משמעותיות (לא “הגדלה” על ידי ביצוע crop דיגיטלי).

כיום הציוד שלו כולל מערכות צילום טכניות, אופטיקה יעודית של החברות הטובות בעולם כגון עדשות Rodenstock ועדשות Schneider Kreuznach מסדרות לפורמט דיגיטלי. כמו כן, אנו עושים שימוש בגבים דיגיטליים ועוד.

בזכות הציוד המתקדם, בזכות הטכניקה ובזכות הידע שצברנו במרוצת השנים, אנו מסוגלים ומפיקים על בסיס קבוע קבצים המוכנים להדפסות ענק, קבצים לאחר עריכה של מעל 100MP ויותר.

צילום תכשיטי יוקרה

לתיאום פגישת יעוץ ראשונה ללא התחייבות או לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך טופס יצירת קשר או דרך פרטי הקשר הנוספים המופיעים בעמוד יצירת קשר